fbpx

Accessibility Tools

Skip to main content

Komunikatory

Potrzebujesz naturalnych materiałów budowlanych, ale nie wiesz, gdzie możesz je znaleźć? A może produkujesz takie materiały i chcesz dotrzeć do potencjalnych klientów? Szukasz okazji, by postawić pierwsze kroki w naturalnym budownictwie? Organizujesz takie szkolenia i liczysz na jak najlepszą frekwencję?

Zachęcamy do korzystania z opracowanych w ramach projektu komunikatorów, które pozwalają wyszukać materiały, usługi i szkolenia z dziedziny budownictwa naturalnego:

KOMUNIKATORA MATERIAŁÓW
Pozwala on wyszukiwać materiały budowlanych lub usług wykorzystywanych w budownictwie naturalnym. Komunikator materiałów jest narzędziem dla każdej osoby, która chce zaoferować lub pozyskać surowce, materiały budowlane lub inne usługi wpisujące się w założenia Gospodarki Obiegu Zamkniętego.

KOMUNIKATORA PRAKTYK
Pozwala on wyszukiwać szkolenia lub warsztaty związane z budownictwem naturalnym. Jego celem jest wymiana wiedzy i doświadczeń pomiędzy szkoleniowcami, praktykami, studentami, uczniami oraz inwestorami.

Uzupełnieniem komunikatorów jest mapa budownictwa naturalnego w Polsce, na której znaleźć można zarówno projektantów i wykonawców naturalnego budownictwa, jak i budynki wykonane z wykorzystaniem naturalnych materiałów i technologii.

Zachęcamy również do dodawania ofert do komunikatorów i lokalizacji na mapie – instrukcja wideo jest dostępna tutaj.